11 mar
Dzieci wykonały kolorowe prace z akcentem wiosennym. Poniżej zaprezentowane są efekty pracy.
9 lut
Bezpieczeństwo naszych dzieci podczas ferii zimowych jest bardzo ważne. W związku z tym, w szkole zorganizowano konkurs plastyczny, którego tematem była bezpieczna oraz aktywna zabawa w czasie ferii zimowych. Wśród laureatów znaleźli się podopieczni naszej świetlicy: II miejce Iga Smereczańska, III miejsce Leon Bodek,; wyróżnienia: Łucja Wojtuła, Szymon Witczyk, Zuzanna Mystek, Marzena Drabik, Oliinik Sofia. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
9 lut
We wtorek odwiedził naszą świetlicę Pan Jacek Gronowski – strażnik miejski. Inspiracją do zaproszenia naszego gościa była kwestia bezpiecznego zachowania wobec zwierząt i w ich obecności.
5 lut
Przeprowadziliśmy rozmowę z dziećmi na temat wpływu tego co jemy na nasze zdrowie i samopoczucie.Dzieci wykonały prace związane z tematem.
28 sty
“W karnawale…wielkie bale” – zgodnie z tradycją, w naszej świetlicy nie zabrakło licznych zabaw przy muzyce w kolorowych przebraniach. Dzieci samodzielnie wykonały karnawałowe maski i rekwizyty. To był tydzień pełen radości i pozytywnych wrażeń.
21 sty
W podziękowaniu za miłość i troskę, podopieczni naszej świetlicy wykonali dla swoich ukochanych Dziadków upominki z okazji ich święta.
15 sty
Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka dzieci z naszej świetlicy wykonały portrety swoich dziadków. Efekty pracy możemy zobaczyć w galerii poniżej
27 lis
Gratulujemy talentu naszej podopiecznej Łucji za zajęcie II miejsca w szkolnym konkursie “Projekt kartki bożonarodzeniowej”.
20 lis
W minionym tygodniu odbyło się Pasowanie na Świetliczaka. Pierwszoklasiści musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej. Czekało na nich wiele prób, sprawdzających ich wiedzę i umiejętności, które pokonali bez przeszkód. Wszystkie Pierwszaki wykazały się znajomością Regulaminu świetlicy oraz doskonale poradziły sobie z zadaniami podczas internetowego spaceru po szkole. Dzieci przeszły z sukcesem próbę pytań na temat naszego szkolnego otoczenia. Po dzielnym zaliczeniu wszystkich prób nastąpił akt pasowania. Serdecznie gratulujemy i witamy...